Co kryje się pod hasłem „Misja Społeczna”?
Misja Społeczna oznacza wyjątkowe zadanie, które mamy do spełnienia: odkrywanie i rozwijanie talentów u dzieci i młodzieży z dzielnicy Bemowo.

Na czym polega ta akcja?
Szukamy uzdolnionych artystycznie dzieci, w czym pomagają nam instytucje kulturalne i szkoły z naszej dzielnicy. Wspieramy młode talenty poprzez zakup potrzebnych materiałów, które umożliwią im rozwijanie posiadanych zdolności.

Skąd pochodzą środki na realizację celów Misji?
Do akcji może się włączyć każdy, kto zdobywa punkty za dokonane zakupy w Hali Wola w ramach Programu „Zakupy do Woli”. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody wybrane z katalogu, bądź też oddać je na cele Misji Społecznej (kod 161): każdy przekazany 1 punkt to 1 złotówka przeznaczona na pomoc uzdolnionym dzieciom.

Co udało się osiągnąć?
W ciągu czternastu lat trwania programu „Zakupy do Woli” odbyło się 13 edycji Misji Społecznej Hali Wola. Udało się pomóc w rozwijaniu talentów ok. 700 młodym artystom poprzez zakup potrzebnych dla nich:
• instrumentów muzycznych takich jak: mandoliny, gitary, keyboard, skrzypce
• strojów tanecznych, butów do tańca, łyżew
• sprzętu modelarskiego
• zestawów akcesoriów plastycznych
Zebrane środki pozwoliły również na opłacenie profesjonalnych zajęć plastycznych, fotograficznych, teatralnych, warsztatów z grafiki komputerowej, lekcji śpiewu, kursów tańca.

Ukoronowaniem akcji, którą prowadzimy jest organizowany corocznie koncert młodych artystów. Mogą wówczas pokazać próbkę swoich możliwości i udowodnić, że ich talent na pewno się nie zmarnuje.
Koncert to również podziękowanie dla wszystkich, którzy przyłączyli się do Misji przekazując na ten cel swoje punkty zgromadzone w programie „Zakupy do Woli”.