O nas

Hala Wola  – lokalne Centrum Handlowe zlokalizowane na warszawskich Jelonkach u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Człuchowskiej, otwarte w lipcu 1980 roku, na stałe wpisało się w krajobraz Bemowa i zagościło w sercach Mieszkańców. 

Przez 40 lat Hala Wola zmieniała się  dostosowując się do potrzeb i oczekiwań swoich Klientów oraz wymogów stale rozwijającego się rynku, nie tylko pod względem modernizacji i zmian aranżacji stoisk, ale również stale podnosząc jakość obsługi. Jednocześnie kierowała się swoimi niezmiennymi zasadami: świeżość i  jakość przede wszystkim! W Hali znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować, począwszy od szerokiego asortymentu artykułów spożywczych i produktów świeżych oraz chemii gospodarczej w stoisku Sam Spożywczy, poprzez ogromny wachlarz kosmetyków i wód zapachowych w Drogerii Blue, produkty niezbędne do wyposażenia i dekoracji domu w stoisku Wyposażenia Wnętrz aż do najnowszych kolekcji odzieży i obuwia w Salonie Eleganza. 

Poza działalnością handlową, Hala Wola od lat wspiera utalentowane dzieci z Bemowa zakupując materiały, akcesoria czy instrumenty niezbędne do rozwijania talentów naszych młodych beneficjentów, a także fundując zajęcia artystyczne. Wszystko to dzieje się dzięki akcji „Misja Społeczna Hali Wola”, będącej częścią programu promocyjnego „Zakupy do Woli”.

Galeria archiwalna